OAZA Świętochłowice


INTERNETOWE FORUM RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE W ŚWIĘTOCHŁOWICACH


#1 2008-01-08 21:21:24

an.Marta

Moderator

2667371
Zarejestrowany: 2006-11-03
Posty: 519

zagrożenia duchowe

no to dość poważny temat do dyskusji wielu z nas nie zdaje sobie sprawy z zagrożeń duchowych jakie spotykają nas na co dzień ja chciałam tutaj szczególnie podyskutować z wami na temat tzw "pierścienia atlantów" ...  jeśli ktoś nie widział ani nie słyszał o nim to tuataj możecie go zobaczyć http://www.katolik.pl/index1.php?st=artykuly&id=1481 i przeczytać świadectwo kobiety która miała styczność z tym pierścieniem.. ja pamiętam że keidyś nie mieściło mi się w głowie że jakiś tam pierścionek może mieć jakiś zły wpływ wydawało mi się to niedorzeczne ... lecz po tym jak czyta sie takie wypowiedzi jak tej pani w tym artykule to chyba sami przyznacie że daje do myślenia...
a tak w ogóle to ja widziałam już wiele osób które noszą ten pierścień..


http://www.hli.org.pl/pl/Klub/Fr.gif
Kto nie przyjmie królestwa Bożego jak dziecko, ten nie wejdzie do niego (Łk 18, 17)

www.youthfl.org

Offline

 

#2 2008-01-23 00:02:14

an.Karol

Administrator

4829989
Call me!
Skąd: stąd
Zarejestrowany: 2006-10-16
Posty: 10258
WWW

Re: zagrożenia duchowe

sam kiedyś zeskanowałem artykuł kumpeli, która nosiła to ustrojstwo na palcu. Na szczeście po przeczytaniu tego tekstu wywaliła szmelc do śmieci.

Pierścień atlantów to kropla w morzu. Jeśli jesteście zainteresowani dyskusją, lekturą lub rozmową na ten temat to polecam pismo "Miłujcie się" Dzienniczek siostry Faustyny, "Moje przeżycia z duszami czyśćcowymi" - autorstwa Marii Simmy. Jeśli chodzi o buszowanie po internecie w tym temacie to bądźcie ostrożni - czasem strony są zakładane przez grupy, sekty lub inne dziwne twory, które nie mają wiele wspólnego z kościołem Katolickim.


Temu zaś, który mocą działającą w nas może uczynić nieskończenie więcej, niż prosimy czy rozumiemy, Jemu chwała w Kościele i w Chrystusie Jezusie po wszystkie pokolenia wieku wieków! Amen.
//Ef 3, 20-21//

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cabal-mix.pun.pl www.wsfii.pun.pl www.g608-2.pun.pl www.vexoriaots.pun.pl www.generallyf1.pun.pl