OAZA Świętochłowice


INTERNETOWE FORUM RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE W ŚWIĘTOCHŁOWICACH


  • Index
  •  » dyskusje
  •  » przyjaciel poooootrzeeeebnyyy od zaraz <nutki> :D !!

#1 2008-05-29 08:05:45

an.Marta

Moderator

2667371
Zarejestrowany: 2006-11-03
Posty: 519

przyjaciel poooootrzeeeebnyyy od zaraz <nutki> :D !!

w tym wątku chciałam porozmawiać o czymś tak wspaniałym jak przyjaźń dyskutowaliśmy sobie tutaj już o przyjaźni damsko męskiej... a ja bym chciała, żebyśmy teraz porozmawiali o przyjaźni tak w ogólnym znaczeniu... czym dla was jest przyjaźń?? jakie cechy ma idealny przyjaciel?? czy w tych czasach można mieć prawdziwego przyjaciela?? czy masz przyjaciela??? może chcesz się nim pochwalić ??? co daje Ci przyjaźń?? dlaczego ludziom potrzebny jest przyjaciel?? czy w ogóle jest potrzebny ?? ja się podzielę później najpierw WY


http://www.hli.org.pl/pl/Klub/Fr.gif
Kto nie przyjmie królestwa Bożego jak dziecko, ten nie wejdzie do niego (Łk 18, 17)

www.youthfl.org

Offline

 

#2 2008-05-29 15:16:51

Basia:-)

kwietny pączek

Zarejestrowany: 2007-03-17
Posty: 215

Re: przyjaciel poooootrzeeeebnyyy od zaraz <nutki> :D !!

ja mam przyjaciółkę i jest git mogę jej wszystko powiedzieć, poprosić o radę. I na odwrót. Świetnie się dogadujemy. Nie ma to jak mieć kogoś w pobliżu, kto bez względu na wszystko Cię nie zawiedzie i nie odtrąci.
Dookoła widzę dużo przyjaźni, przyjaciół np. moi rodzice mają przyjaciół, których znają od dziecka. Zawsze kiedy do nas przyjeżdżają jest radośnie.
To jedna z zalet, cech przyjaźni: uśmiech i poczucie, że jest ktoś kto zawsze Ci pomoże.
Ale myślę jednak, że najważniejszym przyjacielem jest sam Bóg każdego dnia czuję, ze On jest ze mną i troszczy się o mnie.
Nawet w dzisiejszych czasach można mieć przyjaciela, trzeba wiedzieć gdzie szukać...
każdy kto ma przyjaciela to wie, że może on rozjaśnić nawet najbardziej ponury dzień!

Ostatnio edytowany przez Basia:-) (2008-05-29 15:18:39)


"Człowiek jest aniołem o jednym skrzydle, musi objąć drugiego aby móc wzlecieć..."

Offline

 

#3 2008-08-28 21:35:19

micialka

nieśmiały kwiatuszek

6271066
Zarejestrowany: 2006-10-23
Posty: 620

Re: przyjaciel poooootrzeeeebnyyy od zaraz <nutki> :D !!

ja bym tylko chciała dodać, że na rekolekcjach można poznać mnóstwo osób, które są świetnym materiałem na przyjaciół, bo m. in. mają te same ideały i cele co ja


"A biada milczącym o Tobie, że mając mowę, stali się niemymi."
/św. Augustyn/

Offline

 

#4 2008-08-29 15:09:14

Basia:-)

kwietny pączek

Zarejestrowany: 2007-03-17
Posty: 215

Re: przyjaciel poooootrzeeeebnyyy od zaraz <nutki> :D !!

racja


"Człowiek jest aniołem o jednym skrzydle, musi objąć drugiego aby móc wzlecieć..."

Offline

 

#5 2008-09-05 02:37:48

an.Karol

Administrator

4829989
Call me!
Skąd: stąd
Zarejestrowany: 2006-10-16
Posty: 10258
WWW

Re: przyjaciel poooootrzeeeebnyyy od zaraz <nutki> :D !!

PRZYJACIEL to ... no właśnie - ostatnio doświadczam tego w dosyć specyficzny sposób.
Na przykład w mojej pracy, gdzie spędzam sporą część dnia nie ma szans na jakiekolwiek więzi a co dopiero przyjaźnie.
Często towarzystwo tych ludzi bardzo mnie męczy i wołam sobie w środku, w Karolu:
Bożeee ! ja już chce do Moich !
Prościej rzecz ujmując dla mnie przyjaciel to ktoś za kogo ostatnio dziękuję Bogu na klęczkach bo bez tej bliskiej osoby bym skonał marnie, oj marnie...


Temu zaś, który mocą działającą w nas może uczynić nieskończenie więcej, niż prosimy czy rozumiemy, Jemu chwała w Kościele i w Chrystusie Jezusie po wszystkie pokolenia wieku wieków! Amen.
//Ef 3, 20-21//

Offline

 
  • Index
  •  » dyskusje
  •  » przyjaciel poooootrzeeeebnyyy od zaraz <nutki> :D !!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.legendykhorinisrp.pun.pl www.lorien.pun.pl www.di.pun.pl www.rpgavatar.pun.pl www.forumgry.pun.pl