OAZA Świętochłowice


INTERNETOWE FORUM RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE W ŚWIĘTOCHŁOWICACH


  • Index
  •  » dyskusje
  •  » Bóg powołuje, a rozeznanie powołania to nowe narodziny ! :D

#1 2006-12-03 21:08:51

an.Karol

Administrator

4829989
Call me!
Skąd: stąd
Zarejestrowany: 2006-10-16
Posty: 10258
WWW

Bóg powołuje, a rozeznanie powołania to nowe narodziny ! :D

Ten czas właśnie rozpoczyna się w moim życiu !! Niesamowicie cudowną sprawą jest to, że Bóg ma plan, idealny plan dla każdego z nas a najcudowniej niezrozumiałe jest to, że ma plan, w którym uwzględnia naszą wolną wole... BOŻA LOGIKA

W Naszej Świętej Księdze, w Biblii wielki nacisk kładło się na znaczenia imion. Poczytajcie o znaczeniu waszych imion i módlcie się z wiarą o rozeznanie waszej drogi. On doprowadza do tak CUDownie Bożej miłości, że wasza dusza będzie się unosić w nieustannym chwaleniu Jego Świętego Imienia. Bo jego jest panowanie, chwała i cześć na wieki wieków !!

Jedyną radą z mojej strony w tym poście jest to aby, kiedy czegoś nie potraficie i nie macie już na nic sił nie ustawać w zaufaniu i wierze... <--- Bo wiara w trudnych momentach jest wynagradzana niesamowitym szczęściem w przyszłości !! Dlatego módlcie się z wiarą, stawajcie w prawdzie przed samym sobą przed Bogiem... On to uwielbia   O tak !!

Kocham Boga i dla niego nawracam się i zrywam z grzechem... Z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień, z roku na rok na nowo. Człowiek jest ułomny ale nigdy nie powinien ustawać w dążeniu do doskonałości, którą osiągnie w niebie.


Bóg jest realnie i rzeczywiście osobowo pośród NAS - Wierzcie w to bo Bóg nie kocha was normalnie. Bóg kocha nas CUDownie, niezrozumiale fantastycznie. On sam taki jest ! CUDownie, fantastycznie, niezrozumiały dla człowieka, jest miłością dlatego nie ma nic ani nikogo większego od Niego. Dlatego wołam

AMEN, AMEN ALLELUJA I HOSSANNA NASZEMU JEDYNEMU BOGU


Temu zaś, który mocą działającą w nas może uczynić nieskończenie więcej, niż prosimy czy rozumiemy, Jemu chwała w Kościele i w Chrystusie Jezusie po wszystkie pokolenia wieku wieków! Amen.
//Ef 3, 20-21//

Offline

 

#2 2006-12-03 21:29:48

an.Marta

Moderator

2667371
Zarejestrowany: 2006-11-03
Posty: 519

Re: Bóg powołuje, a rozeznanie powołania to nowe narodziny ! :D

CUDowny temat tylko ja musze przyznac ze rozeznawanie mojego powolania jest dla mnie tak trudne ze sama nie wiem co mam robic ze soba... ale jak nie wiem co mam robic ze soba to wlasnie powierzam to JEMU i jakos idzie to niesamowite ze odkad Mu to powierzylam tą moją wielką niewiadomą mojej przyszlosci to odczuwam tak jakby z przed oczu znikala mi  taka gesta mgla ... owszem jeszcze zbyt duzo nie widze ale juz sa male przeblyski wiem ze kiedys przejze i wszystko stanie sie jasne jak pisze sw.Paweł w liscie do Koryntian "Teraz poznaje po czesci, wtedy zas bede poznawal tak, jak sam zostalem poznany" ja UFAM UFAM i jeszcze raz UFAM ze Bóg juz niedlugo da mi poznac do konca Jego Cudowny plan wzgledem mnie... jak to spiewa zespol Mate o  TY PANIE wiesz najlepiej co dla mnie dobre jest..... AMEEEN


http://www.hli.org.pl/pl/Klub/Fr.gif
Kto nie przyjmie królestwa Bożego jak dziecko, ten nie wejdzie do niego (Łk 18, 17)

www.youthfl.org

Offline

 

#3 2006-12-15 08:25:37

ewelinka

nieśmiały kwiatuszek

5270401
Zarejestrowany: 2006-11-07
Posty: 727

Re: Bóg powołuje, a rozeznanie powołania to nowe narodziny ! :D

owszem karolku temacik ci sie trafił:) ja teź zawsze mam problem z moim rozeznaniem mojej drogi. ON zawsze wie lepiej i to jest to:) najważniejsze jest nie watpić w Jego siłe i moc. JA NIE ZWĄTPIŁAM!!!, powierzyłam mu swoje  Życie i w każdej chwili swego życia czuje Jego obecność. I ZA TO CHWAŁA PANU!!!!


"Nigdy nie żałuj uśmiechu Guest bo uśmiech mową jest duszy, gdy słowa nie pomogą uśmiech sercem poruszy "

Offline

 

#4 2007-03-02 17:28:33

an.Karol

Administrator

4829989
Call me!
Skąd: stąd
Zarejestrowany: 2006-10-16
Posty: 10258
WWW

Re: Bóg powołuje, a rozeznanie powołania to nowe narodziny ! :D

Właśnie w tym rzecz, że nie zawsze będzie tak kolorowo. Nie zawsze będziemy chodzić nakręceni pozytywnymi emocjami z rekolekcji. Często przychodzą sprawy, sytuacje, które po ludzku nas przerastają i ciężko jest być wiernym Bogu.

Jeśli ktoś mi powie, że nigdy nie zwątpił to mu pogratuluję (choć chyba nie uwierzę).

Z tą drogą życiową to też nie jest takie proste, przynajmniej w moim przypadku nie jest. W pewnym wieku myślałem, że to bedzie tak chop siup i wszystko jasne... ty będziesz kucharzem, ty dentystą a ty księdzem. OOO nieee... droga i powołanie życiowe to nasze całe życie - powiem tyle:

Trza sie wspinać i slatywać jak najrzadziej...  HEJ !


Temu zaś, który mocą działającą w nas może uczynić nieskończenie więcej, niż prosimy czy rozumiemy, Jemu chwała w Kościele i w Chrystusie Jezusie po wszystkie pokolenia wieku wieków! Amen.
//Ef 3, 20-21//

Offline

 
  • Index
  •  » dyskusje
  •  » Bóg powołuje, a rozeznanie powołania to nowe narodziny ! :D

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.2008menedzer.pun.pl www.arenaalbionu.pun.pl www.bushi.pun.pl www.wilcza.pun.pl www.kosmicznainwazja.pun.pl