OAZA Świętochłowice


INTERNETOWE FORUM RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE W ŚWIĘTOCHŁOWICACH

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2015-01-27 00:58:47

Ashur112233

nasionko

Zarejestrowany: 2015-01-26
Posty: 1

Naturalny porządek wszechświata

Witam!

Na początku chciałem polecić Wam pewną książkę, którą ostatnio przeczytałem. Następnie chciałem Was zaprosić do dyskusji na temat tego, o czym pisze autorka utworu.
Tytuł to "Naturalny porządek wszechświata, czyli historia Boga Prawdziwego". Autorką jest D.A. Gawrosińska

Od razu uprzedzę - Proszę się nie zrażać z pozoru oklepaną tematyką i tym, że autorka ma 20 lat. Sam na początku także wątpiłem w to, że dziewczyna w tak młodym wieku może napisać coś sensownego. Jednakże moja opinia zmieniła się zaraz po przeczytaniu książki.
A co do tematyki - Nie jest to książka, która polega głównie na krytyce. Krytyka poszczególnych kwestii jest tylko wstępem do tego, co stanowi myśl przewodnią książki.

Jeżeli macie jakieś pytania odnośnie treści - postaram się udzielić odpowiedzi. Wiadomości nie wnoszące nic do wątku, polegające na obrażaniu mnie, książki albo jej autorki będą ignorowane.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.arjunrampal.pun.pl www.cyber-swiat.pun.pl www.uziwamp.pun.pl www.academykatongeki.pun.pl www.poke-gra-forum.pun.pl