OAZA ¦więtochłowice


INTERNETOWE FORUM RUCHU ¦WIATŁO-ŻYCIE W ¦WIĘTOCHŁOWICACH


  • Index
  •  » ¶piewnik
  •  » ¶piewajmy, ¶piewajmy i jeszcze raz ¶piewajmy :) !!!

#1 2006-11-17 14:56:20

an.Misiu

Moderator

Zarejestrowany: 2006-11-03
Posty: 22

¶piewajmy, ¶piewajmy i jeszcze raz ¶piewajmy :) !!!

Witam wszystkich odwiedzaj±cych ten dział naszego forum Jako że zostałem mianowany na funcję moderatora  tegoż własnie działu, chciałbym się pokrótce wypowiedzieć . Bardzo mnie cieszy fakt że tak licznie tu przybywacie, że wpisujecie tu nowe piosenki, że przez te teksty dzielicie się nierzadko czym¶, co gdzie¶ w ¶rodku jest dla Was ważne. Chciałbym Was jednak zachęcić do czego¶ co jest dla mnie bardzo ważne. Jak dobrze wiecie, od kilku lat pełnie funcję muzycznego. Może wydaje Wam się to łatwe, w rzeczywisto¶ci wcale to takie łatwe nie jest . Nie chce jednak żeby¶cie my¶leli że narzekam, wpost przeciwnie- ja kocham to co robie i staram się to robić jak najlepiej potrafię, ale najważniejsze w tym wszystkim jest to że TO WY MUSICIE MI W TYM POMOC! swoim ¶piewem, swoim GłO¶NYM ¶PIEWEM! Chcę Was zachęcić po raz kolejny do tego aby¶cie bardziej angażowali się w ¶piewy, aby¶cie upiększali Mszę ¶w. , modlitwy. Pamiętajcie że ¶piewaj±c na chwałę Boż±,  modlicie się podwójnie!!
My (tzn animatorzy muzyczni) dopieli¶my swego i przygotowali¶my wraz z cała Diakoni± i przede wszystkim z naszym kochanym Ksiedzem Dariuszem nowe ¶piewniki, które mam nadzieję "zadebiutuj±" już dzi¶ wieczorem:) . Mam również nadzieję, że to ułatwi Wam jeszcze bardziej i gło¶niej wychwalać naszego Pana
My¶limy rownież nad wznowieniem funkcjonowania scholi aby wszyscy Ci, którzy chc± ¶piewać jeszcze wiecęj i częsciej mieli tak± możliwo¶ć Wstępnie wybrali¶my ¶rodę, alę o konkretnym terminie i godzinie z pewnosci± nie omieszkam  Was jeszcze poinformować ;p .
Mam również nadzieję, że będziecie chcieli nauczyć tych piosenek, które tu umieszczacie nas ( my¶le znów o animatorach muzycznych ) aby¶my mogli się nimi podzielić z cała nasz± wspólnot± Dziękuje za przeczytanie mojego wywołu. Czekam na Was odzew, propozycje jakby¶cie chcieli upiększyć nasze Msze ¶w i modlitwy oraz PRZEDE WSZYTSKIM NA WASZ GłO¶NY ¶PIEW!!! POKAżMY JAKA SIłA TKWI W NASZYCH GłOSACH ;P !! Pozdrawiam


"Przyjaciela mam, co pociesza mnie..."

Offline

 

#2 2006-11-19 13:50:16

an.Agata

Go¶ć

Re: ¶piewajmy, ¶piewajmy i jeszcze raz ¶piewajmy :) !!!

Misio nauczysz się żydowskiej piosenki, o któr± proszę Cię już czwarty rok, to pogadamy!

A tak na poważnie to schola rusza... reaktywuje się... powstaje (jak kto woli!). Nasi wspaniali i utalentowani animatorzy muzyczni o to zadbaj±, a ja postaram się im pomóc chociaż troszeczkę. Zapraszamy wszystkich, którzy chc± ¶piewać Panu w ¶rodę... tylko zapomniałam o której godzinie... niech mnie kto¶ poratuje!

Mamy też pomysł stworzenia hmm... tzw SZKOłY KANTORA. O co chodzi? Chcemy nauczyć Was ¶piewania psalmów. Jest tyle pięknych melodii, a chętnych do ¶piewania wcale...

Ostatnio edytowany przez an.Agata (2006-11-19 13:52:54)

 

#3 2006-11-19 19:38:46

ewelinka

nie¶miały kwiatuszek

5270401
Zarejestrowany: 2006-11-07
Posty: 727

Re: ¶piewajmy, ¶piewajmy i jeszcze raz ¶piewajmy :) !!!

szkoła kantora rewelacyjna sprawa:) napewno znjdzie się agatko wiele chętnych:)


"Nigdy nie żałuj u¶miechu Guest bo u¶miech mow± jest duszy, gdy słowa nie pomog± u¶miech sercem poruszy "

Offline

 

#4 2007-02-28 21:34:07

an.Marta

Moderator

2667371
Zarejestrowany: 2006-11-03
Posty: 519

Re: ¶piewajmy, ¶piewajmy i jeszcze raz ¶piewajmy :) !!!

tak sobie teraz myslałam nad naszym oazowym ¶piewaniem... sami wiecie że gdy spiewamy to nas nie słychać o czym wspomniał juz Misiek... i zastanawiam się sk±d u Was przynajmniej u niektórych taki lęk przed gło¶nym ¶piewaniem??  bo wiecie je¶li my¶licie tudzież czujecie że wasz głos nie nadaje sie do gło¶nego ¶piewania to wierzcie mi że to nie jest problem bo widzicie ja pamietam moje poczatki na oazie i moje poczatki spiewania na oazie piałam jak zarzynany kogut... i wiedziałam że nie mam ani barwy głosu ładnej i że czysto spiewać tym bardziej nie umie aleeeee mimo to zawsze strarałam sie gło¶no ¶piewać bo wiedziałam że mój ¶piew to MODLITWA a Pan Bóg nie jest El± Zapendowsk± i nie ocenia czy czysto weszłam w refren i czy mam ładn± barwę głosu.... i naprawdę nikt mnie nigdy nie upomniał żebym nie ¶piewała tak gło¶no bo fałszuje... nie przypominam też sobie żeby ktos krzywo na mnie patrzał gdy ¶piewałam gło¶no... nieraz pomylilam słowa, zafałszowałam tak że na całe ¦więtochłowice było mnie słychać ...  ale starałam sie nie zrażać bo ci±gle pamiętałam ze spiewam dla NIEGO i wiecie z perspektywy czasu widze i słysze że moje ¶piewanie o 100% sie polepszyło oczywi¶cie barwa została sobie taka jak była .. ale nie fałszuje jak kiedy¶ i naprawdę nie bojcie sie... starajcie sie otwierac wasze buzinki a Bóg sprawi z czasem że bedziecie spiewac coraz lepiej... jak to sie mowi bez pracy nie ma kołaczy czy cos w tym stylu   naprawde Bóg nie bedzie mógł zmieniać waszego głosu jesli nie bedziecie starali sie wogule spiewac...  On nie robi nic na siłe:) mam nadzieje ze te wypociny zapadn± Wam w serduszka i przełamiecie swoje opory co do spiewania... pozdrawiam bardzo serdecznie i czekam z niecierpliwo¶ci± aż zaczniecie spiewać tak że cała Polska Was usłyszy mam nadzieje że sie doczekam


http://www.hli.org.pl/pl/Klub/Fr.gif
Kto nie przyjmie królestwa Bożego jak dziecko, ten nie wejdzie do niego (Łk 18, 17)

www.youthfl.org

Offline

 

#5 2007-03-01 12:57:57

Natalka

listek

786842
Zarejestrowany: 2006-11-05
Posty: 71

Re: ¶piewajmy, ¶piewajmy i jeszcze raz ¶piewajmy :) !!!

Martusiu tutaj popieram Twoj± wypowiedĽ!!! Ja też nie rozumiem dlaczego uczestnicy naszej oazy nie chc± spiewać gło¶no Kochani nie bójmy się ¶piewać!! Ja po moim ostatnim wyczynie muzycznym (24 godzin spiewania dla BOGA)i staraniu się wydusić wła¶nie gło¶nego spiewu od 36 osobowej grupy straciłam głos, ale wiecie co warto było, bo choć mi nie dane było ¶piewac moja kochana grupa dała z siebie wszystko i było naprawde pięknie niech ¶piew daje wam rado¶ć z tego, że możecie UWIELBIAĆ BOGA poprzez taki rodzaj modlitwy. No i mogliby¶cie wspomóc naszych muzycznych chyba nie chcecie żeby nadrabianiem ¶piewu za osoby nie¶piewaj±ce:P niszczyli swoje zdrowie(leczenie strun głosowych to niezbyt miła rzecz wiem co¶ o tym ), a Wam od nieco gło¶niejszego ¶piewania na pewno nic się nie stanie jak się zmobilizuje wieksza liczba osób to wierzcie mi damy rade za¶piewać tak głosno, że będzie nas słychać na cały Ko¶ciól i jeszcze dalej i wyjdzie pięnie w końcu ¶piewamy dla Boga włóżcie w to troche swojego serducha...Zasadniczo to powiem Wam co¶ jeszcze niektórzy to na naszej oazie nie ¶piewaja w ogóle, jak kto¶ mi mówi, że nie chodzi na schole bo w ¶rody nie ma czasu to mogę zrozumieć, w końcu każdy z nas ma jakie¶ swoje zajęcia, ale jak już przychodzicie w pi±tek na oaze to co¶ jest nie tak, bo skoro tam jeste¶cie to chyba macie czas więc odnajdzcie też chęć do ¶piewania...
No to chyba tyle mojego wywodu!


...Everyone's scared...That's no reason to run away...

Offline

 
  • Index
  •  » ¶piewnik
  •  » ¶piewajmy, ¶piewajmy i jeszcze raz ¶piewajmy :) !!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kbi89.pun.pl www.logistycznie.pun.pl www.ojciecmateusz.pun.pl www.falenearth.pun.pl www.yaoiplay.pun.pl