OAZA Świętochłowice


INTERNETOWE FORUM RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE W ŚWIĘTOCHŁOWICACH


#1 2007-11-06 22:59:59

bras_ew

Gość

Kultura = koncerty, teatry, itp.

Jako muzyk chciałbym zaprosić na koncert, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (11.11.2007) w kościele św. Piotra i Pawła w Świętochłowicach o której godzinie niestety nie umiem wam powiedzieć bo sam jeszcze nie wiem!! ale sądzę, że w kościele juz jakieś ogłoszenia będą jak tylko się dowiem to dołączę jakąś notatkę o której godz... na oko mogę powiedzieć, że będzie to około 17 .. może 18 tak mi sie wydaje mam nadzieję, że przyjdziecie licznie bo w końcu trzeba czasem zażyć innego rodzaju rozrywki i kultury dla ciała i duszy
jeśli chodzi  o muzykę to będzie to coś w stylu muzyki filmowej Hansa Zimmera, lub Klausa Badelta ( piraci z karaibów, gladiator ) cos w tym stylu więc myślę, że bardzo przystępna muzyka

                              ZZAAPPRRAASSZZAAMM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Pozdrawiam i liczę, że przyjdziecie

Seweryn

P.S. Już się dowiedziałem o której jest ten koncert o 18 wiec zapraszam wszystkich i pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez bras_ew (2007-11-07 22:10:50)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sojuszteddyboys.pun.pl www.kosmicznainwazja.pun.pl www.arenaalbionu.pun.pl www.wilcza.pun.pl www.bushi.pun.pl