OAZA Świętochłowice


INTERNETOWE FORUM RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE W ŚWIĘTOCHŁOWICACH


#1 2007-03-20 18:21:09

an.Misiu

Moderator

Zarejestrowany: 2006-11-03
Posty: 22

Czuwanie wielkopostne już niedługo!!!

Jak widzicie uwielbiany przez tłumy Miś is back to the oazowe forum;p...w oddali już pewnie słychać odgłosy radości i tak dalej :] ale już tak poważnie to słuchajcie mnie teraz uważnie moi drodzy, bo mam dla Was kilka zasadniczych informacji i pytań. Jak już chyba wiecie ( albo nie wiecie bo nie słuchaliście ogłoszeń - co też jest możliwe ;p ) nasze coroczne oazowe czuwanie wielkopostne odbędzie się 31 marca a więc jak dobrze policzyłem (jeśli nie to mnie poprawcie ) zostało nam jeszcze 10 (słownie dziesięć ) dni a więc niewiele...dlatego też chciałbym usłyszeć od Was, jakie są wasze oczekiwania?, co należalo by poprawić po ostanim czuwaniu bożonarodzeniowym?, co Wam się podobało?, czy chielibyście usłyszeć i zaśpiewać jakieś szczególne piosenki?, kto chciałby poprowadzić śpiew i być w scholi?, czy będziemy mieli znów do dyspozycji różne instrumenty?. Jest to oczywiście tylko część pytań ale bardzo proszę o Wasze odpowiedzi jak również kolejne pytania. Mam nadzieję że razem sprawimy że czuwanie będzię jeszcze większym przeżyciem dla nas wszystkich. Zatem Prosze bardzo ładnie PISZCIE CO MYśLICIE!!!...aaa! zaznaczam, iż czuwanie odbędzie się w Kościele z wiadomych względów...bo w salce właśnie zamarzają klamki i można by było pojeździc na łyżwach choć chyba nie wypada ....PISAć MI TU PROSZE!!!
Pozdrawiam


"Przyjaciela mam, co pociesza mnie..."

Offline

 

#2 2007-03-21 15:20:16

ewelinka

nieśmiały kwiatuszek

5270401
Zarejestrowany: 2006-11-07
Posty: 727

Re: Czuwanie wielkopostne już niedługo!!!

to ja może drogi Misiu zacznę ostatnie czuwanie było rewelacyjne (jak każde) ale chciałabym żeby było o ile możliwie jeszcze więcej piosenek wiem że ludzie lubią spiewać choc może troszke sie z tym krepują ale lubią acha i ja jestem chętna do scholi (i tak już w niej jestem ) pozdrawiam serdecznie


"Nigdy nie żałuj uśmiechu Guest bo uśmiech mową jest duszy, gdy słowa nie pomogą uśmiech sercem poruszy "

Offline

 

#3 2007-03-22 11:53:51

Natalka

listek

786842
Zarejestrowany: 2006-11-05
Posty: 71

Re: Czuwanie wielkopostne już niedługo!!!

Ooo Któż to przprosił nasze forum tak więc ja aprobuje wypowiedz Ewelinki co do większej ilości piosenek Co do tego, ze w salkach i kaplicy zimno to się zgodze, bo na scholi zamarzamy, ale z zamarzającymi klamkami i lodowiskiem nieco przesadziłeś Mam jeszcze tylko prosbe do całej naszej kochanej oazy, żebysmy się zmobilizowali i wspólnymi staraniami sprawili, iż to czuwanie będzie dla nas niezapomniane


...Everyone's scared...That's no reason to run away...

Offline

 

#4 2007-03-22 15:13:47

an.Agata

Gość

Re: Czuwanie wielkopostne już niedługo!!!

an.Misiu napisał:

nasze coroczne oazowe czuwanie wielkopostne odbędzie się 30 marca

Drogi Misio! Muszę Cię poprawić, bo rypłeś się o jeden dzień Czuwanie odbędzie się z 31.03 na 1.04.
Moje zdanie na temat spraw muzycznych już znasz...
Aha! Z tego co wiem Oaza Rodzin prosi, aby na adoracji Najświętszego Sakramentu nie grać na gitarze i nie śpiewać...

Ostatnio edytowany przez an.Agata (2007-03-22 15:15:12)

 

#5 2007-03-22 17:54:19

an.Misiu

Moderator

Zarejestrowany: 2006-11-03
Posty: 22

Re: Czuwanie wielkopostne już niedługo!!!

dziękuje za komentarze z Waszej strony ( i za poprawienie mojego "rypnięcia się" , już jest ok ) zależało by mi jednak na tym, aby jeszcze więcej osób wypowiedziało się na ten temat! Chodzi o to aby nasze czuwanie było przygotowane jak najlepiej i abyśmy razem mogli wychwalać Boga naszym śpiewem KOMENTUJCIE!!!!


"Przyjaciela mam, co pociesza mnie..."

Offline

 

#6 2007-03-22 23:34:58

an.Agata

Gość

Re: Czuwanie wielkopostne już niedługo!!!

Sic bene!

Ja natomiast dorzucam do tego tematu tekst i chwyty piosenki (TGD), która będzie wiodącą na tegorocznym czuwaniu wielkopostnym:



W CIENIU TWOICH RĄK

G               C     D              G
W cieniu Twoich rąk, ukryj proszę mnie
D                C
Gdy boję się gdy wokół mrok
e      D               C
Bądź światłem, bądź nadziei dniem
G                 C     D              G
Wszystkim o czym śnię, głosem w sercu mym
D               C
Jak ręka która trzyma mnie
e      D              C
Nad brzegiem nocy, brzegiem dni
G                  C     D                G  C-D
Bądź jak skrzydła dwa, kiedy braknie sił

REF:

G     D/fis    C
Chwyć mnie i nieś
G     D/fis   C     D
Niech niebo bliżej będzie
G   D/fis    C
Tak bardzo chcę
a             D         G
W ramionach skryć się Twych

 

#7 2007-03-24 21:47:43

ewelinka

nieśmiały kwiatuszek

5270401
Zarejestrowany: 2006-11-07
Posty: 727

Re: Czuwanie wielkopostne już niedługo!!!

Natalka napisał:

Mam jeszcze tylko prosbe do całej naszej kochanej oazy, żebysmy się zmobilizowali i wspólnymi staraniami sprawili, iż to czuwanie będzie dla nas niezapomniane

Ludzie teraz ale na 2100% pełna mobilizacja tak co te cuwanie będzie jeszce pieknieszje na chwale PANU BOGU

an.Agata napisał:

Aha! Z tego co wiem Oaza Rodzin prosi, aby na adoracji Najświętszego Sakramentu nie grać na gitarze i nie śpiewać...

Jak to ??
a co oni maja do tego to my głównie przygotowywujemy czuwanie, i co to ma być za adoracja PJ skoro nie będzie muzyki, większość z nas tam zaśnie nie można z nimi jakoś porozmawiać, nie będzie tego klimatu czuwania jaki bez sens teraz się troszkę zdenerwowałam
Droga AGATKO w tobie cała nadzieja, porozmawiaj z nimi

Ostatnio edytowany przez ewelinka (2007-03-25 13:47:33)


"Nigdy nie żałuj uśmiechu Guest bo uśmiech mową jest duszy, gdy słowa nie pomogą uśmiech sercem poruszy "

Offline

 

#8 2007-03-25 17:31:49

Monika Baron

łodyżka

10578823
Zarejestrowany: 2006-11-06
Posty: 22

Re: Czuwanie wielkopostne już niedługo!!!

Ewelina ma racje co to bedzie za adoracja Najświętszego Sakramentu bez spiewu? nie bedzie odpowiedniego klimatu. chciałabym zresztą jak większość żeby było jak najwiecej muzyki. misiu pisał aby czuwanie było przygotowane jak najlepiej i abyśmy mogli wychwalac Boga spiewem wiec musi być jak najwięcej piosenek. Agatko pogadaj z nimi. Pozdrawiam wszystkich...

Offline

 

#9 2007-03-25 19:18:28

an.Agata

Gość

Re: Czuwanie wielkopostne już niedługo!!!

Nie martwicie się dziewczyny! Wszystko już ustalone!
Zaśpiewamy na wystawienie Najświętszego Sakramentu, a potem przez jakiś czas będziemy modlić się w ciszy, na zakończenie adoracji będzie uwielbienie Pana śpiewem.
Więc bez obaw! I wilk syty i owca cała.

 

#10 2007-03-26 16:35:40

ewelinka

nieśmiały kwiatuszek

5270401
Zarejestrowany: 2006-11-07
Posty: 727

Re: Czuwanie wielkopostne już niedługo!!!

Jupiiiiiiiiiiiiiiiii Agatko jestes THE BEST Dziekuje


"Nigdy nie żałuj uśmiechu Guest bo uśmiech mową jest duszy, gdy słowa nie pomogą uśmiech sercem poruszy "

Offline

 

#11 2007-03-26 17:48:22

an.Agata

Gość

Re: Czuwanie wielkopostne już niedługo!!!

To nie moja zasługa lecz MODERACJI. Ukłony proszę kierować w tamtą stronę...

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lobzonka.pun.pl www.kbi89.pun.pl www.logistycznie.pun.pl www.falenearth.pun.pl www.yaoiplay.pun.pl