OAZA Świętochłowice


INTERNETOWE FORUM RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE W ŚWIĘTOCHŁOWICACH


  • Index
  •  » dyskusje
  •  » Siła kobiecego kobaltu... czyli kobiety rządzą światem ciąg dalszy

#1 2007-05-01 00:08:14

an.Karol

Administrator

4829989
Call me!
Skąd: stąd
Zarejestrowany: 2006-10-16
Posty: 10258
WWW

Siła kobiecego kobaltu... czyli kobiety rządzą światem ciąg dalszy

Kobalt to pierwiastek mocy. Twardy, połyskliwy, tajemniczy.

Jest w kobietach właśnie coś takiego. Taki kobalt

Twarda, nieugięta piękność, często niedostępna i zamknięta. Podeszła spokojnie do okna i usiadła pełna wdzięku na parapecie lekko przykurczając nogi. Po chwili spojrzała na mnie zapraszającym wzrokiem. Nie czekając ani chwili przybliżyłem się do niej niby na ruchomej platformie nie czując nóg, mógłbym stwierdzić, iż podpłynąłem niosąc się na fascynacji jej niepojętym urokiem. Chciałem zakamuflować mój dziki entuzjazm i niezaspokojoną ciekawość, ale już z daleko wyczuwałem ten delikatny, słodkawy zapach. Zapach, który rozlewa miłość, powodującą spokój i poczucie akceptacji. Zapach tajemniczości, taktu oraz blasku jej przepięknego ciała.

Była, jest i będzie tylko ona, jedyna... Połyskująca dla mnie na ciemnym niebie. Moja gwiazda, me marzenie.

Cichość połyskującego tajemniczością piękna kobiety jest dla mnie jednym z największych cudów na ziemi.


Temu zaś, który mocą działającą w nas może uczynić nieskończenie więcej, niż prosimy czy rozumiemy, Jemu chwała w Kościele i w Chrystusie Jezusie po wszystkie pokolenia wieku wieków! Amen.
//Ef 3, 20-21//

Offline

 

#2 2007-05-01 16:04:29

kasik

łodyżka

Zarejestrowany: 2007-03-22
Posty: 26

Re: Siła kobiecego kobaltu... czyli kobiety rządzą światem ciąg dalszy

SUUPEER TO UJOŁES KAROL. A CZY CZCILAO CI SIE TAK WCZESNIE NARO PISAC. ALE I TAK SUPER POCHWALAM:) POZDRO.

Offline

 

#3 2007-05-01 21:09:51

an.Karol

Administrator

4829989
Call me!
Skąd: stąd
Zarejestrowany: 2006-10-16
Posty: 10258
WWW

Re: Siła kobiecego kobaltu... czyli kobiety rządzą światem ciąg dalszy

to jest najlepsza pora na pisanie


Temu zaś, który mocą działającą w nas może uczynić nieskończenie więcej, niż prosimy czy rozumiemy, Jemu chwała w Kościele i w Chrystusie Jezusie po wszystkie pokolenia wieku wieków! Amen.
//Ef 3, 20-21//

Offline

 

#4 2007-05-02 10:32:58

an.Marta

Moderator

2667371
Zarejestrowany: 2006-11-03
Posty: 519

Re: Siła kobiecego kobaltu... czyli kobiety rządzą światem ciąg dalszy

nooo kolejne nocne twFurczości  muszę przyznać, że zrobiłeś się w swoim pisaniu bardzo romantyczny co nie jest złe, ale brakuje tych śmiesznych notek typu kontakt człowieka z dziką świnią aaaa i mam pytanie czy ten tekst też "wyszedł" z łazienki ??


http://www.hli.org.pl/pl/Klub/Fr.gif
Kto nie przyjmie królestwa Bożego jak dziecko, ten nie wejdzie do niego (Łk 18, 17)

www.youthfl.org

Offline

 

#5 2007-05-02 13:43:15

filip

nieśmiały kwiatuszek

status 5133670
10974010
Zarejestrowany: 2007-02-24
Posty: 527

Re: Siła kobiecego kobaltu... czyli kobiety rządzą światem ciąg dalszy

VBardzo ciekawie to ujales Karolu...ciekawie...

Offline

 

#6 2007-05-02 22:23:27

an.Karol

Administrator

4829989
Call me!
Skąd: stąd
Zarejestrowany: 2006-10-16
Posty: 10258
WWW

Re: Siła kobiecego kobaltu... czyli kobiety rządzą światem ciąg dalszy

tekst o świni jak zresztą większość moich tekstów są płodzone przed komputerem... Jedynie te niby wierszyki to łazienkowe tworki.

Do tematu: Kobiecy KOBALT -- tajemniczość, połysk kobiecości Dla mnie to ciągle nieodgadniona fascynacja.


Temu zaś, który mocą działającą w nas może uczynić nieskończenie więcej, niż prosimy czy rozumiemy, Jemu chwała w Kościele i w Chrystusie Jezusie po wszystkie pokolenia wieku wieków! Amen.
//Ef 3, 20-21//

Offline

 

#7 2007-05-03 21:32:56

ewelinka

nieśmiały kwiatuszek

5270401
Zarejestrowany: 2006-11-07
Posty: 727

Re: Siła kobiecego kobaltu... czyli kobiety rządzą światem ciąg dalszy

Karolku powiem krótko GRATULACJE jestem pełna podziwu

(Do tematu: Kobiecy KOBALT -- tajemniczość, połysk kobiecości  Dla mnie to ciągle nieodgadniona fascynacja.)

Tutaj juz mnie zatkało


"Nigdy nie żałuj uśmiechu Guest bo uśmiech mową jest duszy, gdy słowa nie pomogą uśmiech sercem poruszy "

Offline

 
  • Index
  •  » dyskusje
  •  » Siła kobiecego kobaltu... czyli kobiety rządzą światem ciąg dalszy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wilcza.pun.pl www.bushi.pun.pl www.kosmicznainwazja.pun.pl www.2008menedzer.pun.pl www.sojuszteddyboys.pun.pl