OAZA Świętochłowice


INTERNETOWE FORUM RUCHU ŚWIATŁO-ŻYCIE W ŚWIĘTOCHŁOWICACH


#1 2007-11-27 18:10:59

an.Karol

Administrator

4829989
Call me!
Skąd: stąd
Zarejestrowany: 2006-10-16
Posty: 10258
WWW

przegapienie własnego życia

Macie czasem wrażenia, że marnujecie swoje życie ?
...że nie żyjecie na 100% swoich możliwości.

Wiąże się z tym mnóstwo czynników.

Podzielmy się w tym wątku swoimi refleksjami na ten temat...


Temu zaś, który mocą działającą w nas może uczynić nieskończenie więcej, niż prosimy czy rozumiemy, Jemu chwała w Kościele i w Chrystusie Jezusie po wszystkie pokolenia wieku wieków! Amen.
//Ef 3, 20-21//

Offline

 

#2 2007-12-03 10:31:29

an.Marta

Moderator

2667371
Zarejestrowany: 2006-11-03
Posty: 519

Re: przegapienie własnego życia

hmmmm ja tak mam czasami... jak tak usiądę i pomyślę to czuję, że wiele rzeczy i spraw mogłam załatwić inaczej, lepiej... że mogłam wybrać inną szkołę, mogłam zacząć grać na jakimś instrumencie, należeć do jakiegoś kółka zainteresowań itp. mogłam być w tym wszystkim bardziej ambitna.... a teraz to już troszku za późno.. chyba ..... no ale to tak mam jak mam gorszy dzień... a tak ogólnie myślę, ( a może się usprawiedliwiam tylko sama przed sobą ) że tak miało być , że nie podołała bym zbyt wielu obowiązkom... sama nie wiem ..


http://www.hli.org.pl/pl/Klub/Fr.gif
Kto nie przyjmie królestwa Bożego jak dziecko, ten nie wejdzie do niego (Łk 18, 17)

www.youthfl.org

Offline

 

#3 2008-01-23 00:10:43

an.Karol

Administrator

4829989
Call me!
Skąd: stąd
Zarejestrowany: 2006-10-16
Posty: 10258
WWW

Re: przegapienie własnego życia

myślę, że takie myśli powodują w nas pewną mobilizację do lepszego życia, bo na dobrą sprawę to nie ma człowieka, który nie ma sobie nic do zarzucenia - czyli zawsze można żyć lepiej.


Temu zaś, który mocą działającą w nas może uczynić nieskończenie więcej, niż prosimy czy rozumiemy, Jemu chwała w Kościele i w Chrystusie Jezusie po wszystkie pokolenia wieku wieków! Amen.
//Ef 3, 20-21//

Offline

 

#4 2008-01-31 19:18:02

ewelinka

nieśmiały kwiatuszek

5270401
Zarejestrowany: 2006-11-07
Posty: 727

Re: przegapienie własnego życia

to ja jestem przeciwieństwem, bo we mnie wywołuja tesknotę za takimi czasami, kiedy mogłam cos takiego dokonać, zacząć i byc bardziej zadowolona z siebie niż jestem. W tym wypadku jak narazie głównie mysle o szkole, moje zycie by było całkiem inne ... lepsze, gdybym wybrała inne gimnjum, a tym bardziej liceuym, gdybym grała na jakimś instrumencie albo zapisała sie (jak zawsze od małego o tym marzyłam) na wokal. Czułabym sie bardziej spełniona, szczęsliwa. Od małego byłam bardo ambitna a teraz poprze zły wybór szkoły, o którym tak własciwie pomyslałam po fakcie staram się wyjśc na czysto ale to nie jest to samo i czasem nie wychodzi. Okropne uczucie, ale przyznaje zmarnowałam troszke swoje życie .... (tylko w tych kwestiach) bo zawsze miałam inne, bardziej ambitniejsze marzenia.


"Nigdy nie żałuj uśmiechu Guest bo uśmiech mową jest duszy, gdy słowa nie pomogą uśmiech sercem poruszy "

Offline

 

#5 2008-02-02 12:42:02

Agatek

nieśmiały kwiatuszek

6301048
Zarejestrowany: 2007-04-04
Posty: 622
WWW

Re: przegapienie własnego życia

nie można uważać za mało ambitny wybór szkoły....trzeba być ambitnym w każdej szkole, i nawet gdy na początku i w środku nie wychodzi, trzeba się starać..to trudne..wiem, ale nalezy podejmować wyzwania i z ufnością je realizować. Ja tylko żałuję,że nie posłuchałam się mammy i w trakcie podstawówki nie poszłam do szkoły muzycznej....reszta jakoś sama mi się poukładała i w każdym życiowym wyborze jestem w stanie zauważyć dobre strony.


Każdego dnia przy Tobie trwać, poznawać Ciebie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wena.pun.pl www.undeadshadows.pun.pl www.pokemon-fan-gra.pun.pl www.youtubeforum.pun.pl www.swiatmagi.pun.pl